Księgowość usług stomatologicznych

Służba zdrowia to bardzo ważny filar każdego państwa. Na każdym kroku przekonujemy się jak ogromny wpływ na nasze życie codzienne mają medycy oraz ogrom ich pracy na rzecz społeczeństwa. Umawiając się na wizytę u kardiologa, internisty czy stomatologa chcemy uzyskać specjalistyczną opinię i poradę. Jednak aby lekarze mogli nam pomagać, muszą tak samo jak inni przedsiębiorcy prowadzić księgowość i rozliczać się z podatku. Są to dla lekarzy obowiązki żmudne i zazwyczaj nielubiane, z tego względu warto oddać je w ręce specjalistów. Biuro Rabat to księgowi z pasją, którzy z przyjemnością zajmą się kompleksową obsługą lekarzy, aby oni mogli w pełni poświęcić się swojej profesji.

W Biurze Rabat wierzymy, że kluczem do sukcesu w prowadzeniu księgowości jest indywidualne podejście do każdego klienta, zrozumienie jego potrzeb oraz wybór najkorzystniejszych rozwiązań. Stawiamy na specjalizację – każda branża ma swoją specyfikę i wymaga dopasowania usług księgowych do prowadzonej działalności. Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom podatników oferujemy usługi dedykowane konkretnym grupom zawodowym – jedną z nich są lekarze stomatolodzy.

Doświadczenie Biura Rabat w świadczeniu usług księgowych oraz kadrowo – płacowych dla branży medycznej pozwala na kompleksowe i rzetelne wsparcie lekarzy stomatologów. Dbamy o wszelkie formalności prawno-księgowe, doskonale znamy koszty firmy (gabinetu stomatologicznego) związane z jej prowadzeniem oraz skrupulatnie przestrzegamy terminów składania dokumentów do odpowiednich urzędów.

Co zyskują lekarze dentyści dzięki współpracy z BK Rabat?

Przede wszystkim czas, gwarancję najwyższej jakości usług i koncentrację na pacjencie. Samodzielne rozwiązywanie problemów księgowych czy zajmowanie się skomplikowaną dokumentacją potrafi odciągnąć lekarzy od tego, co robią najlepiej – leczenia. Współpracując z BK Rabat, stomatolodzy nie muszą martwić się o żadne kwestie księgowe. Przekazując księgowość w ręce Biura Rabat, unikają wielu zawiłych formalności i mogą ze spokojną głową poświęcić całą uwagę pacjentom.

Z nami zyskasz nie tylko solidnego partnera biznesowego dla swojego gabinetu stomatologicznego, ale przede wszystkim bezpośrednie wsparcie w obsłudze swojego biznesu. Świadczymy usługi zarówno dla podatników składających deklaracje VAT, jak i nie podlegających tym rozliczeniom. Poniżej przedstawiamy szczegółową ofertę księgowości dla usług stomatologicznych:

Dla podatników nie podlegających pod rozliczenia VAT
UsługaMiesięczne wynagrodzenie
Księga przychodów i rozchodów300 zł netto miesięcznie
Ryczałt ewidencjonowany200 zł netto miesięcznie
*ceny do 20 dokumentów
Dla podatników składających deklaracje VAT
UsługaMiesięczne wynagrodzenie
Księga przychodów i rozchodów350 zł netto miesięcznie
Ryczałt ewidencjonowany250 zł netto miesięcznie
Karta podatkowa200 zł netto miesięcznie (w tym przypadku dla celów podatku VAT prowadzona musi być ewidencja przychodów i rozchodów)
*ceny do 20 dokumentów

*Ceny zawierają usługę ZUS (składanie koniecznych deklaracji, wyliczenie składek itp.)

Biuro Księgowe sp z o.o. Rabat s.k.

ul. Wojska Polskiego 4A
63-400 Ostrów Wielkopolski
+48 62 735 19 41
biuro@biuro-rabat.pl