O firmie

Biuro Księgowe Spółka z o.o. RABAT Sp. K. to firma z Ostrowa Wielkopolskiego z ponad 20 letnią historią i doświadczeniem w praktycznej obsłudze księgowej i kadrowo-płacowej mikro, małych, średnich i dużych firm.

Naszą misją i nadrzędnym celem jest dostarczanie przedsiębiorcom kompletnej usługi, umożliwiającej w jednym czasie dostęp do narzędzi, informacji oraz rozwiązań, wspierających decyzje biznesowe przedsiębiorstwa oraz zarządzania nadwyżkami oraz niedoborami gotówkowymi.

Zdajemy sobie sprawę, że prowadzenie firmy to codzienne obowiązki, trudne decyzje, mniejsze i większe wyzwania. Do tego specyfika branżowa, coraz bardziej wymagający klienci i rosnąca konkurencja powodują, że po prostu brakuje czasu na samodzielne śledzenie często zmieniających się przepisów i bieżące dopasowywanie do nich prowadzenia księgowości i rozliczeń firmy. Dlatego Biuro Rachunkowe Rabat proponuje sumienną i solidną obsługę księgowo-podatkową, posiadając wiedzę i doświadczenie, dzięki którym gwarantujemy najwyższą jakość usług.


CO NAS WYRÓŻNIA ?

DOŚWIADCZENIE PONAD 20 LAT NA RYNKU!
DOŚWIADCZENIE PONAD 20 LAT NA RYNKU!
ZGODNOŚĆ Z NAJNOWSZYMI PRZEPISAMI
ZGODNOŚĆ Z NAJNOWSZYMI PRZEPISAMI
SZYBKOŚĆ OBSŁUGI, PROFESJONALIZM
SZYBKOŚĆ OBSŁUGI, PROFESJONALIZM
SZEROKI ZAKRES USŁUG DODATKOWYCH
SZEROKI ZAKRES USŁUG DODATKOWYCH

Nasze działania i współpracę z Klientami opieramy na czterech podstawowych filarach.

WIEDZA

Sytuacja naszych Klientów bardzo często jest skomplikowana i zależy od wielu czynników zewnętrznych, dlatego stale obserwujemy i analizujemy aktualny stan gospodarczo-prawny, uczestniczymy w szkoleniach i konferencjach, ciągle pogłębiając naszą wiedzę, aby móc proponować rozwiązania, które okażą się najbardziej skuteczne.

KWALIFIKACJE

Ciągle doskonalimy swoje umiejętności, uczestniczymy w szkoleniach i kursach, na bieżąco analizujemy zmiany w przepisach. Zgodnie z obowiązującymi przepisami jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej, związanej z prowadzonymi usługami księgowo-podatkowymi.

DOŚWIADCZENIE

Nic nie zastąpi praktycznego doświadczenia. Wprawna znajomość w obsłudze podmiotów z różnych branż, a także wieloletnia praktyka usług księgowych spowodowały, że nasz Zespół dysponuje umiejętnościami pozwalającymi znaleźć rozwiązanie w nawet najtrudniejszej sytuacji. Nasze doświadczenie z zakresu biznesu i praktycznych aspektów zarządzania spółkami to nieoceniony atut.

PARTNERSTWO

Dbamy o stałe i konsekwentne budowanie trwałej więzi i podtrzymywanie długofalowej współpracy z Klientami. Poprzez partnerskie relacje, dopasowanie rozwiązań do indywidualnych potrzeb oraz wzajemny szacunek tworzymy solidny kapitał zaufania. Słuchamy naszych Klientów i Współpracowników, także dlatego, że są oni nieocenionym źródłem informacji o potrzebach rynku.

Współpracujemy z kancelarią prawną Arena Legal, w związku z tym nasi Klienci otrzymują preferencyjne warunki na świadczone przez kancelarię usługi prawne:

– prawo umów

– prawo spółek

– sprawy sądowe

– prawo gospodarcze

– prawo zobowiązań

– prawo pracy


Poznaj naszego Partnera

Nasza Grupa oferuje kompleksowe usługi doradztwa podatkowego, obejmujące m.in. bieżące usługi doradcze, doradztwo transakcyjne w zakresie cen transferowych oraz reprezentację podatników przed organami podatkowymi podczas kontroli oraz przed sądami administracyjnymi. W zakres świadczonych usług wchodzą również szkolenia z zakresu tematyki podatkowej. Asysta radcy prawnego zagwarantuje prawidłowy rozwój firmy i wsparcie w zakresie usług prawnych. Do każdej przedstawionej sprawy specjaliści kancelarii podchodzą indywidualnie, analizując wszelkie towarzyszące jej okoliczności. Dzięki zgromadzonemu bogatemu doświadczeniu, prawnicy kancelarii prawnej dostarczają skuteczne strategie działania.